Villa Umbrella Lombok

Belangrijkste voorzieningen

  • The lagest option:
  • 15 gasten
  • 12 bedden
  • 7 slaapkamers

Locatie

    Tijdens het verblijf in deze gesitueerde in Senggigi Villa Umbrella Lombok Senggigi kunnen gasten zich laten verwennen met spabehandelingen, zoals pedicure, manicure en een massagebehandeling of een bezoek brengen aan het Toerisme in Lombok, 3 km verder. De resort villa ligt binnen 10 minuten met de auto van de Kunstmarkt van Senggigi en biedt een zwembad en een massagekamer voor extra ontspanning.

    Het Strand van Senggigi is 2 km verderop gesitueerd. Villa Umbrella Lombok is gelegen op 25-minuten loopafstand van gebedshuizen zoals de Batu Bolong Tempel.

    De villa beschikt over een keuken en biedt gasten gratis wi-fi aan. De|deze) resort accommodatie heeft een badkamer, voorzien van een bidet, een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken staan ook tot je beschikking.

    De gesitueerde in Senggigi Villa Umbrella Lombok is uitgerust met koffie- en theefaciliteiten, glaswerk om zelf te koken in een eetgedeelte. Gasten zullen genieten van gerechten uit de Japanse keuken, geserveerd in Sasak Seafood Restaurant, dat op maar 1 km hier vandaan ligt. Boten, auto's en fietsen zijn te huur bij de villa, terwijl u in de omgeving van snorkelen, badminton en fietsen kunt profiteren.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 11:00 tot 12:00
    Licentienummer55900,9120204292901
    • Kinderen en extra bedden
    • Maximaal aantal extra bedden in een kamer is 1.

    Kameropties bij Villa Umbrella Lombok Senggigi

    De villa beschikt over een keuken en biedt gasten gratis wi-fi aan. De|deze) resort accommodatie heeft een badkamer, voorzien van een bidet, een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken staan ook tot je beschikking.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Villa Umbrella Lombok Senggigi Skyline foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Kamer foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Kamer foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Kamer foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Strand foto Villa Umbrella Lombok Senggigi In de buurt foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Buitenkant foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Buitenkant foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Buitenkant foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Buitenkant foto
    Kamer met een Queen Size Bed

    Grootte: 60 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Villa Umbrella Lombok Senggigi Voorzieningen foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Kamer foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Kamer foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Kamer foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Kamer foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Kamer foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Kamer foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Kamer foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Kamer foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Kamer foto
    Kamer met een Queen Size Bed

    Grootte: 85 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Villa Umbrella Lombok Senggigi Skyline foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Kamer foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Kamer foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Kamer foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Kamer foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Kamer foto Villa Umbrella Lombok Senggigi In de buurt foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Buitenkant foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Buitenkant foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Buitenkant foto
    Kamer

    Grootte: 70 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Villa Umbrella Lombok Senggigi Voorzieningen foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Kamer foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Voorzieningen foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Skyline foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Strand foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Interieur foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Eten foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Voorzieningen foto Villa Umbrella Lombok Senggigi In de buurt foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Buitenkant foto
    Villa

    Grootte: 1000 m²

    Type bed: 1 kingsize bed en 1 slaapbank

    Meer informatie +
    Villa Umbrella Lombok Senggigi Voorzieningen foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Kamer foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Kamer foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Kamer foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Kamer foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Kamer foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Kamer foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Voorzieningen foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Skyline foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Strand foto
    Villa

    Grootte: 1000 m²

    Type bed: 1 kingsize bed en 1 slaapbank

    Meer informatie +
    Villa Umbrella Lombok Senggigi Skyline foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Kamer foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Kamer foto Villa Umbrella Lombok Senggigi In de buurt foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Buitenkant foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Kamer foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Buitenkant foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Buitenkant foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Buitenkant foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Buitenkant foto
    Kamer met een Queen Size Bed

    Grootte: 200 m²

    Type bed: 1 kingsize bed en 1 slaapbank

    Meer informatie +
    Villa Umbrella Lombok Senggigi Voorzieningen foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Kamer foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Kamer foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Kamer foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Kamer foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Kamer foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Voorzieningen foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Skyline foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Interieur foto Villa Umbrella Lombok Senggigi In de buurt foto
    Kamer met een King Size Bed

    Grootte: 60 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Villa Umbrella Lombok Senggigi Skyline foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Kamer foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Kamer foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Kamer foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Kamer foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Kamer foto Villa Umbrella Lombok Senggigi In de buurt foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Buitenkant foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Buitenkant foto Villa Umbrella Lombok Senggigi Buitenkant foto
    Kamer

    Grootte: 60 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Villa Umbrella Lombok Senggigi

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Lombok International
    44.2 km

    Bezienswaardigheden (10)

    Cristal Cafe dan Karaoke
    350 m
    Mesjid Nurul Huda
    600 m
    Langgar
    650 m
    Makam Batu Layar
    700 m
    Surau Nurul Hikmah
    750 m
    Egy Cafe
    800 m
    Q-Lank
    850 m
    Batu Bolong Temple
    900 m
    Lian Club
    1 km
    Ririye Cafe
    1 km

    Gastbeoordelingen van Villa Umbrella Lombok Senggigi

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Indonesië

    Hotels in steden wereldwijd

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken aanwezig in Villa Umbrella Lombok?
      Ja, een keuken, samen met een koffie/theezetapparaat en glaswerk, is beschikbaar in Villa Umbrella Lombok.
    • Welke bekende bezienswaardigheden vinden de gasten in de buurt van resort Villa Umbrella Lombok?
      Gasten van resort Villa Umbrella Lombok kunnen onder andere het Strand van Senggigi (3 km), de Puri Mas 4) en Malimbu Hill 4,1) verkennen.
    • Zijn er spafaciliteiten beschikbaar in deze villa?
      Bezoekers die in deze villa verblijven, kunnen genieten van hoofdmassage en rugmassage.
    • Welke voorzieningen zijn er in de badkamers van Villa Umbrella Lombok?
      Villa Umbrella Lombok biedt en-suite badkamers uitgerust met een bidet, een apart toilet en een douche, evenals een haardroger, toiletartikelen en badlakens.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Villa Umbrella Lombok Senggigi